Zima

BASE CAMP ISTEBNA ZIMĄ

Wystarczy tu być. Ośnieżone góry, malownicze trasy narciarstwa biegowego, stoki zjazdowe, skutery śnieżne, a jeśli uwielbiasz zimę poza stokami – romantyczne kuligi, ogniska, park linowy, paintball. Istebna jest miejscem niezwykle wdzięcznym dla mieszczucha o tej porze roku.

Narciarstwo Zjazdowe

Oferujemy tani dowóz do pobliskich wyciągów narciarskich Złoty Groń i Zagroń. Jeśli zaczynasz dopiero przygodę, zapewnimy Ci naszego profesjonalnego instruktora do nauki jazdy. Zapraszamy dzieci i dorosłych!

Nauka jazdy na nartach od 65zł/h

Dla korzystających kompleksowo z pełnej oferty, udzielamy rabat na karnety, wypożyczalnię i serwis sprzętu narciarskiego.

Narciarstwo Biegowe

narciarstwo biegowe w Istebnej

Poznanie tajników nie wymaga ani wielkich nakładów, ani sprzętu (do dyspozycji mamy wypożyczalnię sprzętu narciarskiego).
Raz nauczony, w przyszłości będziesz mógł uprawiać tę dyscyplinę wokół własnego miasta. Warto z naszym instruktorem PZNu poznać podstawy lub podszlifować techniki. Zajęcia odbywają się między innymi na słynnych trasach FIS-owskich na Kubalonce. Organizujemy też wyprawy na nartach biegowych do Czech i Słowacji. Cena uzależniona od ilości osób.

Zimowy Paintball

paintball zimą w górach

Ukryj się w śniegu!  Wystrzałowa zabawa o każdej porze roku. Zapraszamy grupy już od 8osób.

Park Linowy

wspinaczka w parku linowym zimą

Kto chętny na zimowe wyzwanie? Przepiękna sceneria w naszym Parku Linowym w Istebnej! Otworzymy park dla ciebie (minimum 10 osób).

Marsze na Orientację

zimowy marsz w ośnieżonych górach

Bądź sprytny i spostrzegawczy w ośnieżonych lasach świerkowych. Warto pamiętać, że zimowa aura dodaje uroku, ale i może skutecznie „zmylić” 😉

Kuligi

kulig - atrakcja na wyjazd integracyjny

To już czysty relaks i zabawa. Organizujemy kuligi od zawsze tak samo: konie, dzwonki, ognisko, radość, a nawet kapela góralska i tańce w środku lasu. Nic więcej nie potrzeba. Nie zapomnisz tego wieczoru.

Skutery Śnieżne

skutery śnieżne - przejażdżka skuterami snieżnymi w Istebnej

Powinniśmy wiedzieć, że skutery to banalnie proste maszyny. Wystarczy troszkę odwagi, by puścić się w leśne przeprawy.  Wspaniała zabawa dla każdego! We współpracy z firmą zewnętrzną.

 

 Zimowa galeria