Dla Ekip

Masz dosyć typowego weekendu w mieście? Szukasz pomysłu na wyjazd kawalerskipanieński lub urodziny? A może kolejne spotkanie klasowe w restauracji na nikim nie robi już wrażenia? Z Base Camp przeżyjesz czas, którego Twoja ekipa długo nie zapomni. Dopasujemy program do potrzeb i Twojego budżetu. Mieszamy akcent rekreacyjny z typowo rozrywkowym. Poza atrakcjami, dobieramy noclegi, proponujemy posiłki, pomagamy zaplanować cały wyjazd!

Spośród naszych atrakcji dobierzemy zestaw najodpowiedniejszy dla Twojej ekipy. Polecamy szczególnie:

Park Linowy

Niezapomniana adrenalina na dużych wysokościach! Świetna zabawa na każdy rodzaj wyjazdu! 6 trasy o różnym stopniu trudności (2xłatwa, 2xśrednia, trudna oraz Tyrolkowa). Do pokonania 80 przeszkód i ponad 800 m tras. Między innymi czeka na was łącznie 400 m zjazdów Tyrolskich.  Zapewniamy fantastyczną zabawę w bezpiecznych warunkach!

Paintball

paintball w Base Camp w Istebnej

Absolutny „Must-Do” Wieczorów Kawalerskich, ale nie tylko! Taktyki, strategie, umiejętności strze­leckie, kamuflaż… Poczuj w sobie moc stratega na polu walki. Wyjątkowa rekreacja i sposób na aktywne spędzenie czasu, rozładowanie stresów przy dużej dawce adrenaliny i ruchu na świeżym powietrzu. Nie tylko dla facetów!

Tor Przeszkód

Jedna z ulubionych atrakcji naszych klientów – pokonywanie toru składającego się z przeszkód oraz zadań takich jak: przeskakiwanie barykad, czołganie, przeciąganie opon itp. Duża dawka rywalizacji i dobrej zabawy. Świetne jako rozgrzewka do gry Paintballowej czy przed innymi aktywnościami.

Strzelnica


Świetna zabawa oraz sprawdzenie swojej celności w otoczeniu piękna Istebniańskiego lasu. Poczuj się jak Robin Hood trzymając Łuk, wypróbuj swoje umiejętności militarne strzelając do celu z markera Tippmann 98c, oraz wiatrówki.

Drzewo Wspinaczkowe

Drzewo wspinaczkowe w Parku lInowym w Istebnej
Jako jedno z nielicznych na razie miejsc Base Camp Istebna proponuje nadrzewną ściankę wspinaczkową! Drzewo Wspinaczkowe w naszym Parku Linowym to 18m wspinania w sercu lasu. Oryginalny sposób na urozmaicenie wyjazdu!

Team Building

Team building podczas wyjazdu integracyjnego dla firm
Mnóstwo beztroskiej zabawy dla odstresowania od dnia codziennego! W ofercie zabawy typu: Mega Twister, Skaczące Rury, Nosiwoda, Potrójne Spodnie, Wieloosobowe Narty, Kule Bumper Balls i wiele innych. Zabawy świetnie sprawdzają się na imprezach typu wyjazdy firmowe, urodziny, zjazdy rodzinne itp.


Marsz na Orientację

Emocje. W ręku mapa i kompas. Zadanie: do odnalezienia punkty kontrolne w lesie. Czas ucieka, są limity. Zabawa, która pozwoli zapomnieć i zatracić się w leśnych zakamarkach z dala od zgiełku. Marsze na orientacje doskonale integrują grupy. To gwarancja naprawdę świetnej zabawy! Specjalne wersje marszu dla wyjazdów kawalerskich i panieńskich z zadaniami.