Paintball

paintball w lesie.jpg

Czy próbowałeś kiedyś zagrać w realu w Quake? Nasze pole paintballowe idealnie odzwierciedla klimat najlepszych „strzelanek”! Taktyki, strategie, umiejętności strzeleckie, kamuflaż… Poczuj w sobie moc stratega na polu walki. Teren pola do paintballa składa się z licznych korytarzy w formie labiryntu oraz części otwartej z licznymi barykadami; bądź sprytny, zwinny i przebiegły. Wyjątkowa rekreacja i sposób na aktywne spędzenie czasu, rozładowanie stresów przy dużej dawce adrenaliny i ruchu na świeżym powietrzu. Zintegruj grupę, do wyboru jest wiele ułożonych scenariuszy gry.

Zapraszamy uczestników od lat 15 (13-15lat w towarzystwie rodziców), przyjmujemy grupy już od minimum 6 osób (a w soboty minimum 8 osób), małe grupy mogą zostać połączone z inną dopasowaną drużyną, pakiet min. przy 6-10os to 400kul. Posiadamy na miejscu 70 zestawów do gry co pozwala na przeprowadzenie większych gier. W przypadku liczebniejszych grup współpracujemy z wypożyczalniami dodatkowych kompletów.

Istnieje możliwość taniego dowozu całej grupy na miejsce z lokalnych baz noclegowych. Nasza lokalizacja – Istebna, Beskid Śląski, blisko Wisły, Ustronia czy Żywca.

W pełni profesjonalny sprzęt do gry:

Ponadto, dla bezpieczeństwa grających używamy chronografu X-Radar do pomiaru prędkości wylotowej kulki.

PAINTBALL ZIMĄ – zapraszamy ekipy min 10 os (w okresie grudzień – luty)

Cennik Paintball 2023 (brutto)*

Pakiety:
– sprzęt oraz 300 kul – 100 zł/os (opcja poza sobotami)
– sprzęt oraz 400 kul – 110 zł/os  (grudzień – luty 120zł/os)

*rabat 10% dla mieszkańców Trójwsi po okazaniu dowodu osobistego (nie obowiązuje w soboty)

Opinie o nas:

”…Jedno z lepszych miejsc na paintball jakie widziałem pod względem powierzchni, ustawienia, pomysłów na przejścia…”  (Sławek Chojnacki, Wyjazd Firmowy)

”…Jeden z elementów wieczoru kawalerskiego. Impreza super udana! Ludzie w Base Camp ultra mili! Generalnie tryskają humorem i pozytywną energią. Wszystko co robią – profesjonalnie (różnie to bywa w innych tego typu miejscach). Podsumowując – z czystym sercem POLECAM!..”

”Na Paintball było świetnie, obsługa i wrażenia na 5+” (Maciek Kawik, Kawalerskie)