Dla Firm

Firmowe Wyjazdy Integracyjne (AwayDay)

Zastanawiasz się nad aktywizacją grupy? Wydaje Ci się, że firmowy team potrzebuje resetu? Czas na Wasz wyjazd, team building to najlepszy sposób na poprawienie efektywności zespołu! Wykreujmy nowe relacje, zintegrujmy niezintegrowanych i pokonajmy przeszkody współdziałając! Rywalizacja niech nabierze smaku rozrywki.

Spośród wielu atrakcji dobierzemy do potrzeb grupy punkty programowe. Istnieje możliwość wybrania pakietów dostosowanych do budżetu firmy oraz liczebności grupy. Nie zwlekaj, zabierzemy całą kadrę w zakątki, których nie znajdą w mieście.

W ofercie Base Camp dla Firm:

Leśny Park Linowy

Nasz Park Linowy to atrakcja numer jeden w Istebnej i okolicy według największego portalu turystycznego TripAdvisor. Świetne miejsce do zintegrowania grupy. Będą wzajemnie sobie pomagać i dopingować się przy pokonywaniu kolejnych przeszkód, a radość z ich pokonania będzie radością całej grupy. Emocje na długo pozostaną tematem wspomnień. W parku zabawę można również uzupełnić o wspinaczkę na Drzewie Wspinaczkowym!

Różnorodność naszych tras i zjazdów Tyrolskich pozwala na zabawę niezależnie od wieku oraz kondycji fizycznej. Możliwość rezerwacji Parku na wyłączność dla grupy. Ceny netto już od 56zł/os (zależne od liczebności grupy).

(czas trwania zależny od liczebności grupy oraz ilości wybranych tras)

Park-Linowy-BaseCampIstebna — kopia

Park Linowy NOCĄ

Mamy dla was coś EXTRA! NOC w Parku Linowym na wyłączność dla waszej grupy – wyjątkowe przeżycia na trasach przy świetle lampionów i księżyca. Oryginalny pomysł na wasz wyjazd firmowy!

Podczas eventu zapewniamy:
– Sprzęt wspinaczkowy: uprząż, kask, latarka czołówka
– Opiekę instruktorską i szkolenie z zasad asekuracji
– Możliwość przejścia wszystkich 4 tras o różnej trudności
– Ognisko (pieczenie kiełbasek, kawa/herbata)
– Magiczny klimat, sporą dawkę adrenaliny i wspomnienia na lata

Ceny netto już od 2500zł za grupę (event specjalnie przygotowany dla was, cena zależna od liczby osób)

noc-w-parku-linowym

Paintball

Wspaniała zabawa dla całej grupy w trakcie ciekawych scenariuszy gry. Taktyki, strategie, umiejętności strzeleckie, kamuflaż… Poczuj w sobie moc stratega na polu walki. Nasz teren składa się z licznych innowacyjnych korytarzy w formie labiryntu, oraz terenu otwartego z licznymi barykadami. Wyjątkowa rekreacja i sposób na aktywne spędzenie czasu niezależnie od pogody, rozładowanie stresów przy dużej dawce adrenaliny i ruchu na świeżym powietrzu.

Paintball firmowy nauczy pracowników przede wszystkim gry zespołowej a dodatkowo wyzwala adrenalinę, dzięki której stajemy się prawdziwymi uczestnikami gry strategicznej. Paintball uczy również komunikacji. Bez wspólnego działania nikt nie wygra

Ceny netto już od 100zł/os (w cenie instruktarz, profesjonalny sprzęt, maska, rękawice ochronne, kombinezon oraz pakiety kul; dla kobiet również kamizelki ochronne)

Paintball-wyjazd-firmowy

Zabawy Integracyjne Team Building

Uczestników podzielimy na drużyny, które będą realizowały różne zadania rozlokowane na przygotowanym terenie oraz będą brały udział w grach zespołowych. Mnóstwo beztroskiej zabawy dla odstresowania od dnia codziennego!
Wszystkie wyniki są skrupulatnie notowane w celu wyłonienia zwycięzców.

Uczestnicy uczą się jak współpracować, planować, zarządzać zespołem – wszystko z dużą dawką dobrego humoru. Konkurencje są zróżnicowane pod względem wymaganych umiejętności dlatego też bawią się z nami zarówno dzieci, ludzie młodzi oraz nawet seniorzy w sile wieku.

Nasz profesjonalny sprzęt (m.in Skaczące Rury, Wieloosobowe Spodnie, Narty, SUMO, czy też Mega Twister) oraz głowy pełne pomysłów zapewniają atrakcji nawet na kilka godzin zabawy.

Podczas zajęć proponujemy zabawy typu: Mega Twister, Skaczące Rury, Wieloosobowe Narty, Potrójne Spodnie, Drewniana Wieża, Przeprawa Dywanowa, Unihokej, Mega Siatkówka, Przeciąganie Liny, Nosiwoda, Gąsienica itd.

Cena netto zależna od liczebności grupy oraz czasu zabawy (ceny minimalne już od 950zł/ok 1.5h)

mega-twister-integracja-w-istebnej  Unihokej-Capgemini  Skaczące-rury-team-building

Marsz na Orientację (Orienteering)

Emocje. W ręku mapa i kompas. Zadanie: do odnalezienia punkty kontrolne w lesie. Czas ucieka, są limity. Zabawa, która pozwoli zapomnieć i zatracić się w leśnych zakamarkach z dala od zgiełku. Marsze na orientacje doskonale integrują grupy. To gwarancja naprawdę świetnej zabawy!
Dla urozmaicenia hasło do odgadnięcia.

Ceny netto już od 55zł/os

orienteering-mapa-istebna Marsz-na-orientację-integracja-istebna

Strzelnica

Świetna zabawa oraz sprawdzenie swojej celności.
Poczuj się jak Robin Hood trzymając Łuk, spróbuj swoje umiejętności militarne strzelając do celu z Wiatrówki lub Markera Tippmann 98c oraz Tippmanna A5 w wersji wzbogaconej. Wszystko w formie rywalizacji, bądź też rekreacyjnego strzelania dla chętnych.

Leśny Tor Przeszkód

Jedna z ulubionych atrakcji naszych klientów – pokonywanie toru składającego się z przeszkód oraz zadań takich jak: przeskakiwanie barykad, czołganie, przeciąganie opon itp. Duża dawka rywalizacji i dobrej zabawy. Przetestuj swoją sprawność i wytrzymałość fizyczną.

Świetne na wyjazdy integracyjne.

  tor przeszkód w Istebnej w Base Camp

A wieczorem…

Biesiada przy grillu z kapelą góralską lub Bankiet z DJ-em

W zimie dodatkowo Kulig wraz z ogniskiem w lesie lub kolybie góralskiej.

Oferujemy zróżnicowane programy dostosowane do potrzeb i budżetu klienta łącznie z pomocą przy organizacji wyżywienia i zakwaterowania.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś? Zadzwoń a nasz koordynator do spraw wyjazdów integracyjnych doradzi jak może wyglądać Wyjazd Twojej Firmy (tel 888 661 794)

 Piszą o nas…

Serdecznie dziękujemy za tak wspaniałe zorganizowanie (zresztą już po raz kolejny) naszej integracji! Bawiliśmy się wyśmienicie, potwierdzają to zarówno osoby biorące udział w marszu na orientację i korzystające z parku linowego, jak i nieliczni „bierni” uczestnicy. Wiele z nas miało okazję po raz pierwszy zmierzyć się z wyzwaniem i swoim strachem, ale przede wszystkim zrelaksować się w cudownych okolicznościach przyrody.
Wszystko wskazuje na to, że zostaniemy Państwa stałymi klientami, wróciliśmy naładowani pozytywną energią i już dyskutujemy o kolejnej integracji (być może spróbujemy tym razem paintballa albo jeszcze zimą wrócimy na kulig 🙂 Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów.’ Agata,Wodzisław

’…chciałbym podziękować za zorganizowanie nam atrakcji w tak krótkim czasie. Wszyscy bawili się zarówno w tym jak i poprzednim roku bardzo dobrze. Stanowiska oraz gry integracyjne były przygotowane bardzo profesjonalnie, a  pracownicy  dbali o bezpieczeństwo uczestników. Samo podejście Państwa pracowników do uczestników również zasługuje na pochwałę, pełen profesjonalizm…taka współpraca to sama przyjemność’ Michał Kasperek, Capgemini

’…W imieniu ekipy ISCAR POLAND dziękujemy za świetną a zarazem profesjonalną organizację spotkania w parku linowym oraz marszu na orientację. Mam nadzieję, że nie byliśmy uciążliwi dla lin 😛 a punkty na trasie marszu odnaleźliśmy jeszcze przed zmrokiem i przed określonym czasem…’   Robert Zieliński

’…TOENSMEIER RECYKLING SZKŁA dziękuje za super zabawę i niesamowite przeżycia. Już rezerwujemy termin na przyszły rok!!!..’ Grażyna Piwowarczyk

’…”Słońce, błoto i strzały” to chyba najlepsza integracja w naszej historii. Dziś w biurze cisza, a podczas śniadania opowieści o paintballowych obrażeniach i zakwasach w dziwnych miejscach..’   Ewa Zmysłowska

’Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na nietuzinkowy wyjazd firmowy lub prywatny, to Base Camp Istebna jest najlepszym kierunkiem!.. Park linowy i paintball to atrakcje, które nie tylko podnoszą poziom adrenaliny, ale także integrują zespół. Strzelanie z łuku i dmuchawki oraz zawody drwali (w tym przeciąganie liny) pozwoliły nam zdobyć nowe umiejętności, a także przełamać stereotyp głoszący, jakoby kobiety były „słabszą płcią”. Na drugi dzień – marsz na orientację, który podniósł ducha rywalizacji i dostarczył okazji do zapoznania się z cudownymi krajobrazami Istebnej. Na koniec warto wspomnieć o Ekipie Base Camp – to ludzie pogodni, życzliwi i pełni pasji, a przy tym bardzo profesjonalni i służący pomocą oraz radą. Gorąco polecam!    Agnieszka Szuszkiewicz

’Dziękujemy za fantastyczną zabawę!  🙂 Z całego pobytu w Istebnej integrację w Base Camp wspominamy najlepiej ! Było super! 🙂…gdy tylko będziemy w pobliżu Istebnej z pewnością to powtórzymy 🙂 Pozdrawiamy Serdecznie! ’    Lift Investment

Zaufali nam: