Park linowy

Nasze Parki Linowe zapraszają w sezonie 2024!

BaseCamp ISTEBNA (główny i największy park) czynny CODZIENNIE bez rezerwacji (10.00-19.00)

Nasz drugi Park linowy Base Camp SZCZYRK czynny w wakacje CODZIENNIE bez rezerwacji (11.00-19.00). Stronka oraz cennik tutaj: (https://www.facebook.com/BaseCampSzczyrk)

———————————————————————–

PARK LINOWY BASE CAMP ISTEBNA

Uwaga: (NOWE TRASY oraz nowy system asekuracji ciągłej!)

Nasz klimatyczny leśny park linowy w Istebnej zaprasza od końca marca do listopada. Aż 7 różnorodnych tras, mega zjazdy tyrolskie, drzewo wspinaczkowe, strzelnica plenerowa, punkty gastronomiczne oraz leśne otoczenie sprawiają że spędzisz u nas wyjątkowy dzień 🙂

Wejścia indywidualne w sezonie nie wymagają rezerwacji. Grupy powyżej 20os należy umówić mailem na kontakt@bcamp.pl 

Pamiętajcie o dobrej zabawie!

 ————————————————————–

Polecamy również zakup biletów do parku jako prezent! Zadzwoń po szczegóły!

——————————————————————–

Śledźcie nasz FanPage na Facebooku

TRASA MALUCH zaprasza dzieci od lat 2.

park linowy w Istebnej

Nasz park linowy Base Camp Istebna rozpościera się w cichej leśnej dolinie nad szumiącym potokiem. Zapewnia fantastyczną zabawę w bezpiecznych warunkach. Na przeszkodach parku linowego bawić się mogą wszyscy. To nie tylko zabawa ruchowa, ale i czas na zdobywanie nowych doznań pod okiem doświadczonych instruktorów. Oswoimy emocje związane z wysokością, to nie jest trudne! Przed wejściem, każdy uczestnik przechodzi szkolenie, po którym wchodzi na doskonale przygotowane trasy o innym stopniu trudności. Porusza się na certyfikowanym i niezawodnym sprzęcie.

Cały park od 2024 wyposażony jest w najnowszy system asekuracji ciągłej Vertical Trek, co oznacza że uczestnik nie jest w stanie samodzielnie wypiąć się z liny asekuracyjnej na żadnym etapie zabawy na wysokości. Poprzedni system wymagał przepięć karabinkami, teraz karabinków już nie ma jest tylko jedno urządzenie tzw 'hak’ który wpina się na początku każdej trasy. Eliminuje to ewentualne ryzyko błędów i wypięć.

Jest to pozytywna zmiana szczególnie dla dzieci i początkujących użytkowników parku – zamiast ciągłej kontroli przepinanych karabinków, mogą skupić się na zabawie i bezpiecznym pokonywaniu kolejnych przeszkód.
Większe bezpieczeństwo, to więcej frajdy i beztroskiej zabawy!

Łącznie przygotowanych jest 7 tras dla dzieci i dorosłych o różnym stopniu trudności : Trasa Maluch, Zielona – łatwa, Żółta – łatwa, Fioletowa – średnia, Niebieska – średnia, Czerwona – trudna oraz Trasa Tyrolkowa. Do pokonania 80 przeszkód i KILOMETR tras. Między innymi czeka na was łącznie 400 m zjazdów Tyrolskich.

Trasa Maluch – dla dzieci od lat 2. Dzieci przemieszczają się między domkami umieszczonymi na drzewach, pokonując przeszkody na niskiej wysokości, zabezpieczone siatką całkowicie chroniącą przed upadkiem, nie wymagającą dodatkowej asekuracji. Konstrukcja trasy rozwija zmysł równowagi, koordynację ruchów oraz zachęca do aktywności ruchowej. JEDYNA TAKA TRASA W OKOLICY!!!

Dla maluszków mamy również kopułę do wspinaczki, piaskownicę oraz zjeżdżalnię. Wygodne leżaki oraz hamak pomogą zrelaksować się tym, którzy chcą u nas spędzić wolny czas wśród drzew, nad potoczkiem, obserwując zabawy na wysokościach lub odpoczywając po.

Pozostałe Trasy* (*limity wiekowe są tylko wytycznymi, wszystko zależy od sprawności dziecka):

Poza świetnie przygotowanymi trasami, na miejscu oferujemy Drzewo Wspinaczkowe oraz Strzelnicę. Strzelanie do celu z łuków, wiatrówek oraz broni paintballowej.

DRZEWO WSPINACZKOWE!!

W naszym parku linowym możecie również skorzystać ze ścianki wspinaczkowej zamontowanej na drzewie! 18m wspinania w środku lasu – sprawdź czy dasz radę za jedyne 20zł! Ścianka wspinaczkowa to świetna rozgrzewka przed zabawą na trasach Parku Linowego.

 

STRZELNICA

Świetna zabawa oraz sprawdzenie swojej celności w asyście instruktora. Poczuj się jak Robin Hood trzymając Łuk, spróbuj swoje umiejętności militarne strzelając do celu z Wiatrówki lub Markera Tippmann 98c. Wszystko w formie rywalizacji, bądź też rekreacyjnego strzelania dla chętnych.

 

FOOD TRACK JAM JAM

W sezonie wiosenno-letnim gości u nas również Food Track JAM JAM. Pani Mariola ma dla was codziennie coś pysznego. Słynie z pysznych burgerów, tortilli, placków z blachy czy też domowych ciast. Po zabawie zapraszamy zatem do JAM JAM. Wiosna i jesień – Tylko w pogodne weekendy. Poza wakacjami zadzwoń czy jest.

Food-Track

Cennik Park Linowy ISTEBNA 2024

Dorośli (i dzieci 12+)*:

Dzieci (do lat 12)*:

Każda kolejna trasa +20zł/os

Trasa Maluch od lat 2:  30zł/os bez limitu przejść (rodzic gratis)

Drzewo wspinaczkowe jedyne +20zł 

***Grupy powyżej 20os wycena indywidualna e-mail: kontakt@bcamp.pl***

***Cennik obowiązuje w dniach otwarcia parku. Poza dniami otwarcia wycena indywidualna***

*rabat 10% na trasy w parku linowym w Istebnej dla mieszkańców Trójwsi po okazaniu dowodu osobistego.

Cennik Strzelnica 2024 (strzelanie z instruktorem)

Lokalizacja Parku: Istebna Dzielec (Google Maps: Base Camp Istebna)

Parkingi:  miejsca parkingowe przy samym parku linowym

Autokary: Parking bezpłatny przy Leśnym Ośrodku Edukacji Ekologicznej

Płatność: Kartą lub gotówką 

Istnieje możliwość dowozu ekipy na miejsce z lokalnych baz noclegowych lub miejscowości Wisła busem 8-osobowym (za opłatą).

Niezapomniane wrażenia, adrenalina i rekreacja na świeżym powietrzu, to też zalety parku linowego w Beskidach.

Nasza lokalizacja to Istebna, Beskid Śląski. Niespełna 10km za Wisłą. Przy granicy z Czechami i Słowacją.

Wygodny dojazd samochodem zarówno od strony Ustronia i Wisły jak również z Żywca czy z Czech. Można również skorzystać z autobusów PKS z Wisły, przystanek Istebna Nadleśnictwo.

Jedynie ok 90km dzieli nas od Aglomeracji Śląskiej. W trochę ponad godzinę jazdy można dotrzeć do naszej pięknej Istebnej, zapomnieć o zgiełku miasta i spędzić niezapomniane chwile z rodziną w Base Camp Istebna.

Godziny otwarcia Parku*

czerwiec-sierpień: codziennie: 10.00-19.00

wrzesień codziennie: 10.00-18.00

październik: sb-ndz: 10.30-17.30 / pn-pt: na telefon

listopad: sb-ndz: 11.00-16.00/ pn-pt: na tel (min. 250zł)

grudzień-marzec: nieczynne

kwiecień-maj: sb-ndz: 10-18 / pn-pt: rezerwacje na telefon

Majówka – park czynny codziennie

*Start i zakończenie sezonu zależne od pogody

*Poza godzinami otwarcia – zadzwoń czy jesteśmy! Tel. 884 090 608

Opinie o Nas

”…Było rewelacyjnie. Super profesjonalni instruktorzy, z wielką cierpliwością pomagali dzieciakom przełamać lęki i pokonać kolejne trasy i poziomy trudności. Szczególnie dziękuje panu Kubie za wspaniałe podejście i pomoc w pokonaniu lęku wysokości naszej siostrzenicy. Trzeba niezwykłej cierpliwości, znajomości psychologi i profesjonalizmu, by móc tego dokonać. Syn z kolei zachwycony strzelaniem z łuku…”  Olga Kukuczka

”…Idealne miejsce na jakiekolwiek wypady grupowe. Jeden z ciekawszych parków linowych jakie widziałem w swoim życiu…”  Dominik Kacper Fitacz

”…Byłam w parku linowym Base Camp na obu turnusach obozu dziecięcego. Na każdym turnusie z parku korzystało ponad 60 dzieci. Wszystkie były bardzo zadowolone i chciały zostać jak najdłużej. Ich opowieściom potem nie było końca 🙂 Bardzo fajny park oraz bardzo sympatyczna kadra z poczuciem humoru. Polecam każdemu BASE CAMP…” Paula Obara

”…Myślałem, że to bardziej zabawa dla dzieciaków, a tu w połowie najtrudniejszej trasy miałem niezłego stracha! Polecam każdemu! Rewelacyjne miejsce, sympatyczna obsługa, kapitalne trasy!..”  Tadeusz Papierzyński

”…Super lokalizacja z dala od codziennego zgiełku. Wczoraj byłam tam pierwszy raz i na pewno nie ostatni !! A ponadto bardzo sympatyczna i miła obsługa…”  Judyta Czepczor

”…Genialna Obsługa! Super trasy! A jeszcze lepsza cena! Powrot gwarantowany! Bardzo Polecam!…”  Szymon Kołodziejczyk

”…Jak na razie skorzystałem tylko z atrakcji parku linowego ale przyznać muszę ze sprzęt (zarówno jakość jak i ilość) robi wrażenie…super podejście do klienta. Czułem się jak u starych dobrych znajomych. Pozdrawiam i polecam…”  Jakub Łacek

”…Park linowy na zboczu, bardzo dobrze wykonany, jakość materiałów i przeszkód super…” Sławek Chojnacki

”…Park linowy to rewelacja. Świetna ekipa, profesjonalne przygotowanie. Właściciele tworzą wspaniałą atmosferę – polecam :)…”  Mateusz Zygmuntowski

Zapisz