Inne atrakcje

Marsze na orientację

turysta trzyma w ręce kompas i mapę
W ręku mapa i kompas. Zadanie: do odnalezienia punkty kontrolne w lesie. Czas ucieka, są limity. Zabawa, która pozwoli zapomnieć i zatracić się w leśnych zakamarkach z dala od zgiełku. Marsze na orientację doskonale integrują grupy. To gwarancja naprawdę dużej dawki emocji!

Leśny Tor Przeszkód

tor przeszkód rywalizacja na wyjeździe integracyjnym

Jedna z ulubionych atrakcji naszych klientów – pokonywanie toru składającego się z przeszkód oraz zadań takich jak: przeskakiwanie barykad, czołganie, strzelanie do tarczy z markera, przeciąganie opon itp. Duża dawka rywalizacji i dobrej zabawy. Przetestuj swoją sprawność i wytrzymałość fizyczną. Sprawdź czy biegi z przeszkodami są dla ciebie…

Strzelnica

Świetna zabawa oraz sprawdzenie swojej celności w otoczeniu piękna Istebniańskiego lasu.
Poczuj się jak Robin Hood trzymając łuk, spróbuj swoje umiejętności militarne strzelając do celu z wiatrówek lub markera Tippmann 98c, przetestuj Dmuchawkę. Rekreacyjne strzelanie lub punktowana rywalizacja, a jednocześnie nauka cierpliwości, precyzji oraz satysfakcja ze zdobycia punktów dla drużyny. Możliwe również rozstawienie strzelnicy mobilnie w dowolnie wskazanym terenie.

Team Building (Gry i Zabawy Integracyjne)

Skaczące-rury-team-building

Ekipę dzielimy na drużyny, które będą realizowały różne zadania rozlokowane na przygotowanym terenie oraz będą brały udział w grach zespołowych. Mnóstwo beztroskiej zabawy dla odstresowania od dnia codziennego! Uczestnicy uczą się jak współpracować, planować, zarządzać zespołem – wszystko z dużą dawką dobrego humoru. Konkurencje są zróżnicowane pod względem wymaganych umiejętności dlatego też bawią się z nami zarówno dzieci, ludzie młodzi oraz nawet seniorzy w sile wieku. Przygotowujemy scenariusze dla grup od kilku do nawet ponad stu osób.

Kuligi zimowe i letnie


kulig zimą

W zaprzęgu zabaw się i zaśpiewaj w rytm końskiego galopu, my przygotujemy resztę – ognisko i pieczenie kiełbasek na leśnej polance 🙂  Istnieje możliwość zamówienia kapeli góralskiej.