Dla Szkół

Wycieczka szkolna z Base Camp Istebna

Na pewno nie będzie nudno… Za to aktywnie i ciekawie… Dużo zabawy i śmiechu gwarantowane!

Program wyjazdu dobieramy do indywidualnych potrzeb. Od zajęć kilkugodzinnych (np. w ramach nietuzinkowych lekcji wychowania fizycznego czy też wycieczki jednodniowej) aż po programy kilkudniowe (wycieczki, zielone szkoły, obozy treningowe). Możliwość pakietów z noclegiem oraz wyżywieniem w zaprzyjaźnionych ośrodkach.

W programie zajęć polecamy między innymi:

Park Linowy – Oferujemy 7 tras o różnym stopniu trudności (2x łatwa, 2x średnia, trasa trudna oraz Tyrolkowa. Dodatkowo dla dzieci od lat 2 Trasa Maluch). Do pokonania 76 przeszkód i kilometr tras. Między innymi czeka na was łącznie ponad 400 m zjazdów Tyrolskich (najdłuższy liczy ponad 80m). Pomagamy przełamywać wszelkie lęki 🙂 Trasy są zabezpieczone asekuracją w formie ciągłej (nie ma możliwości wypięcia podczas zabawy). Zabawa jest w pełni bezpieczna a wspomnienia niezapomniane! Ceny dla grup już od 65zł/os (zależne od liczebności grupy, wieku oraz liczby tras)

Marsze na Orientację – Emocje. W ręku mapa i kompas. Zadanie: do odnalezienia punkty kontrolne w lesie. Czas ucieka, są limity, zadania do wykonania. Zabawa, która pozwoli zapomnieć i zatracić się w leśnych zakamarkach z dala od zgiełku. Lekcja przyrody w realu… Ceny już od 45zł/os (zależne od liczebności grupy i wybranego pakietu zajęć)

Leśny Tor Przeszkód (od lat 9)– Pokonywanie toru w formie sztafety, składającego się z jedenastu przeszkód oraz zadań takich jak: przeskakiwanie barykad, czołganie, strzelanie do tarczy z markera, przeciąganie opon itp. Duża dawka rywalizacji i dobrej zabawy. Ceny od 30zł/os (zależne od liczebności grupy)

Paintball (od lat 15) – Taktyki, strategie, umiejętności strzeleckie, kamuflaż… Poczuj w sobie moc stratega na polu walki. Nasz teren składa się z licznych innowacyjnych korytarzy w formie labiryntu, oraz terenu otwartego z licznymi barykadami; bądź sprytny, zwinny i przebiegły. Wyjątkowa rekreacja i sposób na aktywne spędzenie czasu przy dużej dawce adrenaliny i ruchu na świeżym powietrzu. Ceny specjalne dla szkół od 89zł/os za 300kul (zależne od liczebności grupy i wybranego pakietu zajęć)

Gry i Zabawy (Team Building) – Uczestników dzielimy na grupy, które będą realizowały różne zadania rozlokowane na przygotowanym terenie oraz będą brały udział w zabawach i grach zespołowych. M.in. dmuchane rury, potrójne gacie, mega siatkówka, mega twister, wieloosobowe narty, przeciąganie liny itd. Ceny już od 45zł/os (zależne od liczebności grupy oraz wybranych pakietów)

Strzelanie do celu (łuki, markery paintballowe oraz wiatrówki) – Świetna zabawa oraz sprawdzenie swojej celności w otoczeniu piękna Istebniańskiego lasu. Poczuj się jak Robin Hood trzymając łuk, spróbuj swoje umiejętności militarne strzelając do celu z markera Tippmann 98c, wiatrówki. Ceny od 50zł/os (zależne od liczebności grupy oraz wyboru stanowisk)

Zadzwoń i zapytaj o indywidualnie dobraną ofertę – tel. 888 661 794

Pobierz katalog

Jednodniowa Wycieczka Szkolna z Rudy Śląskiej (14 lat)

Wycieczka klasowa 5a z Cieszyna (Film dzięki uprzejmości Human Sport) :

Opinie..

”…Dzięki za zorganizowanie rewelacyjnej zabawy. Robicie dobrą robotę czego efektem są  rozmowy i  miny uczniów, którym to bardzo się podobało. Osobiście jestem bardzo zadowolony i mam nadzieje, że się jeszcze spotkamy na podobnych akcjach…”    Michał Nosowicz (Nauczyciel Gimnazjum, Istebna)
 
”…Dziękujemy za wspaniały dzień, dzieciaki były baardzo zadowolone, zresztą opiekunowie również :)…”   Natalia Rudnicka (Nauczyciel Szkoły Podstawowej, Ochaby)

 ”…W imieniu Pani Dyrektor oraz własnym serdecznie dziękuję i gratuluję wspaniałej bazy. Dzieci wróciły zachwycone i opowiadają dzisiaj kolegom jaką przeżyły przygodę. Życzę dalszego rozwoju i pozdrawiam…”   Anna Stebel (Nauczyciel w Zespole Szkół Prywatnych w Katowicach)

”Najlepsza wycieczka ever!! Jedziemy za rok”  Julia (Uczennica SP z Czeladzi)

”Niezapomniane wrażenia i świetna zabawa. Dzieciaki były zachwycone, panie również” Agnieszka Lipińska (Nauczyciel z Czeladzi)

”Cudowne, urokliwe miejsce gdzie na chwile można stać się naprawdę wolnym. Wszystko dookoła jest bajkowe. Ludzie w Base Camp to profesjonaliści z rewelacyjnym podejściem do dzieci i dorosłych. Pomagają przekroczyć granice i pokonać własne lęki. Monika i Kuba szacun i brawo Wy. Wracamy do Was na 100 % ” Ania z Akademią Wyobraźni Kajune
 
 ”Dziękuję za wspaniałą obsługę. Grupa jest bardzo zadowolona i wszyscy na drugi dzień przy śniadaniu bardzo chwalili i dziękowali za te wrażenia”  Artur Beduch, Biuro Podróży Wesley – Częstochowa

” Bardzo dziękujemy za zorganizowanie tak dobrej zabawy, dzieci zadowolone pewnie jeszcze nie raz zagościmy u was. Polecona Szarotka również strzał w 10. Pyszne jedzenie, ładne pokoje blisko orlik. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Serdeczne pozdrowienia dla całej załogi.” Remigiusz, organizator letniego obozu sportowego