Zima

BASE CAMP ISTEBNA ZIMĄ

Wystarczy tu być. Ośnieżone góry, malownicze trasy narciarstwa biegowego, stoki zjazdowe, skutery śnieżne, a jeśli uwielbiasz zimę poza stokami – romantyczne kuligi, ogniska, park linowy, paintball. Istebna jest miejscem niezwykle wdzięcznym dla mieszczucha o tej porze roku.

Narciarstwo Zjazdowe

instruktor-narciarski-basecampistebna

Jeśli zaczynasz dopiero przygodę, zapewnimy Ci naszego profesjonalnego instruktora do nauki jazdy. Jeśli jeździsz ale chciałbyś/chciałabyś podszlifować technikę jazdy również o to zadbamy. Zapraszamy dzieci i dorosłych!

Nauka jazdy na nartach 120zł/h/os (2023/2024)

Zimowy Paintball

paintball zimą w górach

Ukryj się w śniegu!  Wystrzałowa zabawa o każdej porze roku.  Zapraszamy grupy już od 10 osób (w zimie pakiet min. to 400 kul, 120zł/os). Realizacja uzależniona jest od grubości pokrywy śnieżnej.

Zabawy Integracyjne Team Building

Uczestników dzielimy na drużyny, które realizują różne zadania rozlokowane na przygotowanym terenie oraz biorą udział w grach zespołowych. Mnóstwo beztroskiej zabawy dla odstresowania od dnia codziennego! Zabawy dla ekip zarówno kilku osobowych jak i ponad 100-osobowych.

Wszystkie wyniki są skrupulatnie notowane w celu wyłonienia zwycięzców. Uczestnicy uczą się jak współpracować, planować, zarządzać zespołem – wszystko z dużą dawką dobrego humoru.

Konkurencje są zróżnicowane pod względem wymaganych umiejętności dlatego też bawią się z nami zarówno dzieci, ludzie młodzi oraz nawet seniorzy w sile wieku

Marsze na Orientację

zimowy marsz w ośnieżonych górach

Bądź sprytny i spostrzegawczy w ośnieżonych lasach świerkowych. Warto pamiętać, że zimowa aura dodaje uroku, ale i może skutecznie „zmylić” 😉

Kuligi

kulig - atrakcja na wyjazd integracyjny

To już czysty relaks i zabawa.Pośredniczymy w organizacji kuligu. Od zawsze przebiega tak samo: konie, dzwonki, ognisko, radość, a nawet kapela góralska i tańce w środku lasu. Nic więcej nie potrzeba. Nie zapomnisz tego wieczoru.

Skutery Śnieżne

skutery śnieżne - przejażdżka skuterami snieżnymi w Istebnej

Powinniśmy wiedzieć, że skutery to banalnie proste maszyny. Wystarczy troszkę odwagi, by puścić się w leśne przeprawy.  Wspaniała zabawa dla każdego! We współpracy z firmą zewnętrzną.


Nauka jazdy na nartach – zanim zaczniesz

Nauka jazdy na nartach, choć nie jest prostym zadaniem, sprawia wiele satysfakcji i gwarantuje dobrą zabawę, gdy tylko poznasz podstawy. Aby Ci to ułatwić, zapewniamy instruktora narciarstwa w Istebnej, który zadba o to, aby pierwsze chwile na stoku nie kojarzyły się wyłącznie z bolesnymi upadkami.

Skorzystanie z pomocy specjalisty zalecamy zarówno wtedy, gdy dotyczy do nauki jazdy na nartach dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dzięki temu możesz uniknąć bolesnych kontuzji, a szybsze efekty zachęcą Cię do dalszych prób.

Instruktor narciarstwa w Istebnej

Uczymy, jak jeździć na nartach, od podstaw. Łączymy to ze wspaniałą zabawą, zachęcamy, aby na stok wybrać się całą rodziną i wspólnie zgłębiać tajniki tego zimowego sportu. Dzięki indywidualnym lekcjom jazdy na nartach szybciej nauczysz się poprawnej techniki, instruktor będzie mógł od razu wychwycić oraz poprawić wszystkie błędy, które w innym wypadku mogłyby się skończyć kontuzjami.

Istebna – narty

Warto wiedzieć, że w Istebnej znajdują się dwa stoki o niedużym stopniu nachylenia – Złoty Groń i Zagroń, co sprawia, że jest to idealne miejsce, aby rozpocząć naukę jazdy na nartach. Przy okazji instruktor narciarstwa podpowie, jaki sprzęt najlepiej wybrać, a także wskaże, gdzie znajdziesz wypożyczalnię.


Zimowa galeria