Zima

BASE CAMP ISTEBNA ZIMĄ

Wystarczy tu być. Ośnieżone góry, malownicze trasy narciarstwa biegowego, stoki zjazdowe, skutery śnieżne, a jeśli uwielbiasz zimę poza stokami – romantyczne kuligi, ogniska, park linowy, paintball. Istebna jest miejscem niezwykle wdzięcznym dla mieszczucha o tej porze roku.

Narciarstwo Zjazdowe

instruktor-narciarski-basecampistebna

Oferujemy tani dowóz do pobliskich wyciągów narciarskich Złoty Groń i Zagroń. Jeśli zaczynasz dopiero przygodę, zapewnimy Ci naszego profesjonalnego instruktora do nauki jazdy. Zapraszamy dzieci i dorosłych!

Nauka jazdy na nartach 80zł/h/os (2019/2020)

Dla korzystających kompleksowo z naszej oferty, udzielamy rabatu na karnety.

Zimowy Paintball

paintball zimą w górach

Ukryj się w śniegu!  Wystrzałowa zabawa o każdej porze roku.  Zapraszamy grupy już od 10 osób (w zimie pakiet min. to 400 kul).

Zabawy Integracyjne Team Building

Uczestników dzielimy na drużyny, które realizują różne zadania rozlokowane na przygotowanym terenie oraz biorą udział w grach zespołowych. Mnóstwo beztroskiej zabawy dla odstresowania od dnia codziennego! Zabawy dla ekip zarówno kilku osobowych jak i ponad 100-osobowych.

Wszystkie wyniki są skrupulatnie notowane w celu wyłonienia zwycięzców. Uczestnicy uczą się jak współpracować, planować, zarządzać zespołem – wszystko z dużą dawką dobrego humoru.

Konkurencje są zróżnicowane pod względem wymaganych umiejętności dlatego też bawią się z nami zarówno dzieci, ludzie młodzi oraz nawet seniorzy w sile wieku

Marsze na Orientację

zimowy marsz w ośnieżonych górach

Bądź sprytny i spostrzegawczy w ośnieżonych lasach świerkowych. Warto pamiętać, że zimowa aura dodaje uroku, ale i może skutecznie „zmylić” 😉

Kuligi

kulig - atrakcja na wyjazd integracyjny

To już czysty relaks i zabawa.Pośredniczymy w organizacji kuligu. Od zawsze przebiega tak samo: konie, dzwonki, ognisko, radość, a nawet kapela góralska i tańce w środku lasu. Nic więcej nie potrzeba. Nie zapomnisz tego wieczoru.

Skutery Śnieżne

skutery śnieżne - przejażdżka skuterami snieżnymi w Istebnej

Powinniśmy wiedzieć, że skutery to banalnie proste maszyny. Wystarczy troszkę odwagi, by puścić się w leśne przeprawy.  Wspaniała zabawa dla każdego! We współpracy z firmą zewnętrzną.


Nauka jazdy na nartach – zanim zaczniesz

Nauka jazdy na nartach, choć nie jest prostym zadaniem, sprawia wiele satysfakcji i gwarantuje dobrą zabawę, gdy tylko poznasz podstawy. Aby Ci to ułatwić, zapewniamy instruktora narciarstwa w Istebnej, który zadba o to, aby pierwsze chwile na stoku nie kojarzyły się wyłącznie z bolesnymi upadkami.

Skorzystanie z pomocy specjalisty zalecamy zarówno wtedy, gdy dotyczy do nauki jazdy na nartach dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dzięki temu możesz uniknąć bolesnych kontuzji, a szybsze efekty zachęcą Cię do dalszych prób.

Instruktor narciarstwa w Istebnej

Uczymy, jak jeździć na nartach, od podstaw. Łączymy to ze wspaniałą zabawą, zachęcamy, aby na stok wybrać się całą rodziną i wspólnie zgłębiać tajniki tego zimowego sportu. Dzięki indywidualnym lekcjom jazdy na nartach szybciej nauczysz się poprawnej techniki, instruktor będzie mógł od razu wychwycić oraz poprawić wszystkie błędy, które w innym wypadku mogłyby się skończyć kontuzjami.

Istebna – narty

Warto wiedzieć, że w Istebnej znajdują się dwa stoki o niedużym stopniu nachylenia – Złoty Groń i Zagroń, co sprawia, że jest to idealne miejsce, aby rozpocząć naukę jazdy na nartach. Przy okazji instruktor narciarstwa podpowie, jaki sprzęt najlepiej wybrać, a także wskaże, gdzie znajdziesz wypożyczalnię.


Zimowa galeria