Wyjazdy integracyjne w góry zimą, jakie atrakcje zapewnić pracownikom?

Wyjazdy integracyjne w góry zimą, jakie atrakcje zapewnić pracownikom?

Wyjazd integracyjny to świetny sposób na lepsze poznanie pracowników, ale również poprawienie efektywności zespołu. W końcu w zgranej drużynie pracuje się najlepiej. A jak zorganizować taki wyjazd integracyjny zimą? Jakie atrakcje zapewnić pracownikom, aby miło wspominali ten czas?

Nauka jazdy na nartach

W Base Camp Istebna pora roku nie gra roli, nawet zima to dobry okres na zorganizowanie niezapomnianego wyjazdu integracyjnego. Najbardziej oczywistą rozrywką w tym czasie będzie jazda na nartach, tym bardziej że Istebna to idealne miejsce do uprawiania tego sportu. Są tu świetnie przygotowane trasy zjazdowe, komfortowe wyciągi i malownicze, górskie widoki. A co jeśli twoi pracownicy nie posiadają sprzętu lub kompletnie nie potrafią jeździć na nartach? To żadna przeszkoda, w Base Camp Istebna zapewnimy ci profesjonalnego instruktora do nauki jazdy, a także załatwimy dowóz do pobliskich stoków, takich jak Zagroń czy Złoty Groń.

Team Building zimą

Jeśli dotąd myślałeś, że wyjazdy integracyjne organizuje się głownie wiosną czy latem, to żyłeś w błędzie. W naszej ofercie dla firm znajdziesz całoroczne zabawy integracyjne Team Building… Dbamy o to, aby wyjazdy integracyjne dla firm z Base Camp Istebna były wyjątkowe, a w tym przypadku śnieg zagwarantuje nam dodatkowe emocje podczas zabawy! Rywalizacja w takich pięknych zimowych okolicznościach na długo wpłynie pozytywnie na świetną atmosferę w pracy i wpłynie na efektywność pracowników.

Paintball

Świetnym sposobem na rozładowanie emocji po ciężkim tygodniu pracy będzie paintball, który dodatkowo nauczy was pracy zespołowej. To atrakcja, przy której na pewno nikt nie będzie się nudzić, tym bardziej że nasz teren do tej gry składa się z licznych korytarzy w formie labiryntu, a także barykad na otwartej części. Cena tej atrakcji obejmuje nie tylko instruktaż, ale również profesjonalny sprzęt, również kamizelki ochronne dla kobiet.

Wyjazd integracyjny zimą – inne atrakcje

A co jeszcze można robić podczas takiego wyjazdu w Base Camp Istebna zimą? Świetnym sposobem na zintegrowanie swojej firmowej drużyny będzie marsz na orientację. To dobry sposób na sprawdzenie swojej czujności i spostrzegawczości, ponieważ zimowa aura może skutecznie zmylić uczestników zabawy. Ponadto organizujemy tradycyjne, góralskie kuligi z końmi, dzwonkami i oczywiście ogniskiem.

Dodatkowo, jeśli twoi pracownicy są miłośnikami ekstremalnych wrażeń, możesz pomyśleć o przejażdżce skuterami śnieżnymi. Wbrew pozorom jest to niezwykle proste i może dostarczyć niezapomnianych emocji. W Base Camp Istebna taką atrakcję organizujemy we współpracy z zewnętrzną firmą, więc musisz nas tylko odpowiednio wcześniej poinformować, a wszystko dla was przygotujemy.