Voucher do parku linowego, czyli pomysł na oryginalny prezent

Voucher do parku linowego, czyli pomysł na oryginalny prezent

Komu brakuje co jakiś czas pomysłu na prezent? Z tym problemem spotyka się zapewne większość z nas. Jeśli znudziły Ci się już kosmetyki, słodycze, biżuteria czy bony podarunkowe, to może najwyższa pora, aby poszukać inspiracji na naprawdę oryginalne i zaskakujące prezenty? W tym wypadku świetnie sprawdzi voucher do parku linowego. Nie jesteś przekonany do tego pomysłu? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł!

Dla kogo sprawdzi się voucher do parku linowego?

Park linowy to wspaniała rozrywka dla wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, a do tego cenią otoczenie pięknej przyrody. Najlepiej wybrać się tam z grupą przyjaciół lub w gronie rodzinnym. Parki linowe można znaleźć w różnych regionach Polski, jednak wyjątkową ofertę posiada nasz park linowy niedaleko Wisły. Jest to jeden z nielicznych tego typu obiektów, z których można korzystać przez cały rok, dzięki czemu voucher do tego parku nie jest prezentem, który można zrealizować wyłącznie latem.

Warto zauważyć również, że park linowy Base Camp posiada trasy o różnym stopniu trudności, dlatego nie ma powodu, by obawiać się, że ktoś sobie nie poradzi. Jest to równocześnie park linowy dla dzieci, dlatego voucher może stanowić prezent dla młodszych, jak i dorosłych bliskich.
Wybierając się na weekend w okolice Wisły, aby zrealizować voucher otrzymany na urodziny, warto skorzystać także z innych atrakcji, takich jak paintball czy leśny tor przeszkód.

Co oferują parki linowe?

Park linowy to przede wszystkim zawieszone pośród drzew trasy stworzone z lin, które trzeba przejść, pokonując przy tym różne przeszkody. Tego typu obiekty różnią się między sobą długością tras, rodzajem przeszkód i wieloma innymi szczegółami. Park linowy w pobliżu Wisły oferuje aż 5 tras dla dzieci i dorosłych, o różnym stopniu trudności, a do tego takie atrakcje, jak kopuła do wspinaczki, piaskownica, czy zjeżdżalnia. Starsza młodzież oraz dorośli mogą spróbować swoich sił, wchodząc na drzewo wspinaczkowe, oraz na strzelnicy, która znajduje się tuż obok. Po zakończeniu zmagań na trasach parku linowego można odpocząć na wygodnych leżakach lub w hamaku.

Dla wielu osób zaskoczeniem może być to, że w naszym parku linowym niedaleko Wisły mogą spędzać czas już dzieci w wieku dwóch lat! Jest to zatem wspaniałe miejsce na weekendowy wypad z całą rodziną.

Jak przygotować się do wizyty w parku linowym?

Przede wszystkim bardzo ważny jest odpowiedni ubiór. Najlepiej sprawdzą się ubrania sportowe, które zapewnią wygodę oraz komfort termiczny. Wygodne, niekrępujące ruchów elementy garderoby sportowej sprawią również, że nie będziemy obawiać się zniszczenia ubrań, co mogłoby mieć miejsce w przypadku założenia np. eleganckiego stroju. Istotną rolę odgrywa również wygodne obuwie, dzięki któremu nie poślizgniemy się, a jednocześnie będzie ono dobrze trzymać się stopy. Jeśli wybieramy się do parku linowego w sezonie jesienno-zimowym lub wczesną wiosną, należy pamiętać o rękawiczkach oraz odpowiednio ciepłym okryciu wierzchnim.