Pomysł na wieczór kawalerski: paintball, park linowy, strzelnica, co jeszcze?

Pomysł na wieczór kawalerski: paintball, park linowy, strzelnica, co jeszcze?

Organizacja wieczoru kawalerskiego nie jest prostym zadaniem, w końcu ma się go tylko raz, więc powinien być wyjątkowy. Jak zorganizować wieczór kawalerski, żeby wszyscy się dobrze bawili, a przede wszystkim, żeby pan młody na długo go zapamiętał? Przedstawiamy kilka propozycji, na udany wieczór kawalerski.

Wieczór kawalerski paintball

Gdzie na kawalerski? Co robić, żeby się nie zanudzić? Odpowiedź jest prosta – paintball, to sprawdzony sposób na dobra zabawę. Większość mężczyzn uwielbia strzelanki, jednak niewielu z nich ma szanse doświadczyć ich na żywo, a paintball właśnie to umożliwia. To świetna zabawa, która szybko zintegruje towarzystwo, uwolni męski instynkt rywalizacji, a do tego zapewni niezapomnianych emocji i mnóstwo śmiechu. Paintball to dobry pomysł na początek imprezy, który będzie rozgrzewką przed wieczorną walką w barze.

Strzelnica – pomysł na wieczór kawalerski

Niestety paintball oprócz śmiechu i dobrej zabawy przeważnie zapewnia również siniaki. Alternatywą tego typu rozrywki jest strzelnica, gdzie nie będziecie już celować do siebie, a jedynie do tarczy. W Base Camp Istebna będziecie mogli sprawdzić swoją precyzję, celując z łuku, wiatrówki, markera Tippmann 98c lub z Dmuchawki. To równie dobry pomysł na zintegrowanie towarzystwa, które będzie wspólnie zbierać punkty dla swojej drużyny. Strzelnica to także spora nauka cierpliwości, która może przydać się wam w domu, po powrocie z męskiego wypadu…

Weekend kawalerski na rowerach

W Istebnej nie brakuje leśnych ścieżek, wyboistych górskich szlaków, a także pięknych, urzekających widoków. Dlatego, jeśli wybieracie się na weekend kawalerski, pomyślcie o wycieczce rowerowej. Oczywiście nie takiej zwykłej i nudnej, istebniańskie zbocza mają różne stopnie trudności i zapewniają ogromne emocje. Dlatego rowery to świetna rozrywka podczas wieczoru kawalerskiego miłośnika sportu.

Wieczór kawalerski pomysły

A na jakie inne atrakcje warto się zdecydować podczas wieczoru kawalerskiego w górach? Dobrym pomysłem okaże się leśny tor przeszkód, w którym będziecie mogli sprawdzić swoją kondycję, a przy okazji dobrze się bawić. Tor przeszkód to jedna z najczęściej wybieranych atrakcji podczas weekendów kawalerskich. Składa się z biegu z przeszkodami, przeskakiwania barykad, czołgania, przeciągania opon, a także strzelania do tarczy z markera. Jest zatem połączeniem kilku wspomnianych już wcześniej atrakcji. Dużą popularnością cieszą się także kuligi, połączone z pieczeniem kiełbasek. Ta atrakcja sprawdza się zarówno podczas wieczorów kawalerskich organizowanych latem, jak i zimą.

Innym pomysłem na aktywne spędzenie czasu z przyszłym panem młodym jest park linowy. Ta rozrywka zapewni wam dreszczyk emocji, zintegruje grupę i na długo zapadnie w pamięć. Pamiętajcie tylko, aby z takich atrakcji korzystać na początku wieczoru kawalerskiego, bo na drugi dzień może być to już niewykonalne.