Park linowy Base Camp to zabawa dla całej rodziny!

Park linowy Base Camp to zabawa dla całej rodziny!

Zastanawiasz się gdzie pojechać na wycieczkę? Szukasz ciekawej atrakcji, która spodoba się całej rodzinie? Lubisz aktywny wypoczynek w gronie najbliższych osób? Mamy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję! Sprawdź Base Camp, park linowy w Istebnej dla dużych i małych!

Zabawa w parku linowym dla całej rodziny

Park linowy Base Camp oferuje aż 5 tras, które zróżnicowane są pod kątem zaawansowania i trudności. Nie trzeba jednak obawiać się tych atrakcji. Poziom trudności spokojnie można dostosować do swoich możliwości, dzięki czemu już najmłodsze dzieci, od 2 roku życia, mogą aktywnie bawić się w naszym parku linowym.

Macie mniejsze dzieci? I dla nich Base Camp przygotował atrakcje. Mogą szaleć na zjeżdżalni, w piaskownicy lub wspinać się na specjalnie przygotowanej kopule. W naszym parku linowym zabawa czeka na każdego członka rodziny, niezależnie od wieku.

Jakie trasy oferuje park linowy w Istebnej?

Park linowy Base Camp, tak jak wspominaliśmy, oferuje 5 różnych tras. Dla milusińskich czeka trasa malucha, która pozwala na bezpieczną zabawę na niewielkiej wysokości. Trasa zabezpieczona jest dodatkowo siatką, dzięki czemu dzieciaki mogą swobodnie i bez dodatkowej asekuracji, ćwiczyć równowagę czy koordynację ruchową. Z doświadczenia wiemy, że park linowy dla dzieci jest doskonałą formą zabawy i ciężko jest im później trasę opuścić.

Starsi mogą spróbować swoich sił na pozostałych 4 trasach, z których jedna związana jest jedynie ze zjazdami tyrolskimi. Warto tutaj wspomnieć o tym, że łącznie do zjazdu jest aż 350 m, z czego najdłuższy ma aż 90 m. Park linowy dla dorosłych oferuje trasy o łącznej długości około 500 m, a do pokonania jest ponad 50 ciekawych przeszkód.

Jaki jest park linowy Base Camp?

Park linowy w Istebnej to miejsce aktywnego wypoczynku, które umiejscowione jest w uroczej dolinie, pośród drzew i w okolicy przyjemnie szumiącego potoku. Jest to miejsce dla całej rodziny, nawet dla tych, którzy nie chcą korzystać z samych atrakcji. Relaksować bowiem można się na hamakach czy leżakach bądź w strefie gastronomicznej, a szum potoku i bliskość natury sprawiają, że jest to idealne miejsce na odpoczynek.

Warto podkreślić, że park linowy Base Camp jest miejscem bezpiecznej zabawy. Przed wyruszeniem na trasy, każdy uczestnik przechodzi obowiązkowe wnikliwe szkolenie,  podczas którego poznaje zasady, a ponadto zabezpieczony jest solidnym i niezawodnym sprzętem.

Co jeszcze znajdziecie w parku linowym w Istebnej?

Oprócz samych tras, w parku linowym czekają na Was również inne atrakcje. Miłośnicy dużych wysokości na pewno docenią drzewo wspinaczkowe. Do pokonania jest aż 18 m! Dasz radę? Spróbować można również swoich sił na strzelnicy. Co wybierzesz? Łuk, wiatrówka, a może paintballowa broń?

Jak widać, w parku linowym w Istebnej czeka zabawa dla całej rodziny. Zarówno dla tych, którzy oczekują aktywnej rozrywki, jak i dla chcących odpoczynku w malowniczym otoczeniu natury. Przyjeździe do nas i sami sprawdźcie jakie atrakcje dla Was przygotowaliśmy, na pewno nie będziecie zawiedzeni!