Opinie

Wszyscy którzy jeszcze w tym parku linowym nie byli niech żałują…ponieważ byłem już wielu parkach linowych ale ten konkretny jest wyjątkowy . Właściciel taktują wszystkich klientów jak swoich najlepszych rodzinnych gości , co już jest super. Ponadto – Sprzęt to jest z najwyższej światowej półka , począwszy od kasków , uprzęży ,a na karabińczykach skończywszy .Właściciel , który inwestuje w taki sprzęt dużą kasę jest osobą , która dba o swojego klienta i podchodzi bardzo poważnie do tego co robi . Ja zwracam uwagę na szczegóły, ponieważ one na koniec dnia są ważne i wszyscy którzy mnie znają wiedzą, że dla mnie jakość perfekcyjne podejście to wartości kluczowe . Dlatego na koniec spędzonego dnia w BASECAMP Istebna nie było dla mnie słabego punktu .Dla tych, którzy chcą przekonać się czy rzeczywiście moja ocena jest trafna polecam spróbować samemu

Marek Jankiewicz
Katowice

 Base Camp Istebna to fantastyczne miejsce . Świetne trasy i zjazdy. Właściciele i ekipa to ludzie z pasją i chęcią tworzenia czegoś naprawdę fajnego. Czas spędzony w tym miejscu daje masę pozytywnej energii i oczywiście mega zabawy !

Karolina Sztafa
Czechowice Dziedzice

Wspaniała atmosfera i indywidualne podejście do każdego 🙂 oby więcej takich miejsc!

Dawid Olejnik

Park linowy to rewelacja. Świetna ekipa, profesjonalne przygotowanie. Właściciele tworzą wspaniałą atmosferę – polecam

Mateusz Zygmuntowski
Katowice

 

Nie spodziewałem się takiego zakończenia wyjazdu do Istebnej. Miało być spokojnie, taras, klapki i kiełbaski z rusztu. Nie sądziłem, ze tam istnieją takie atrakcje i tak rozbudowana baza. Park linowy i bieg z przeszkodami na czas bardzo się sprawdził. Pozostaje tylko obiecać że tam wrócę i do tego czasu opanuję temat skoku na tyrolce w swojej głowie (obecni tam wiedzą w czym rzecz). Polecam.

Konrad Gawron
Sosnowiec

 

Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu najlepszych w życiu urodzin!
18 osób było zachwyconych cudownym miejscem, pysznym cateringiem i świetnym kuligiem:)

Ewa Stefanowicz
Katowice

 

Wspaniały pomysł na spędzenie czasu w Istebnej !!! Nietuzinkowi ludzie!!! Pełni ogromnego zaangażowania i baaaardzo kreatywni!!! Oferta Base Camp jest najlepsza na tej szerokości geograficznej!!!

Maciej Zwoliński
Istebna

 

Dziękujemy Panu Kubie i Pani Monice za wspaniale zorganizowane atrakcje: noworoczna wyprawę na nartach biegowych z profesjonalnym trenerem 😉 perfekcyjna organizacja i miła atmosfera . Juz nie mozemy sie doczekać kiedy wrócimy do Was na kolejny camp ! 😉 gorąco polecamy! Ekipa Romana 😉 😉 😉

Marzena Kępa
Bartoszyce

 

Cudowni młodzi kreatywni ludzie stworzyli w pięknej okolicy wspaniałe miejsce rozrywki 🙂 Polecam 🙂

Aneta Tarasewicz
Tomaszów Mazowiecki

 

Dodaj Opinię na naszym Facebooku