Jak zorganizować wyjazd firmowy latem z Base Camp?

Jak zorganizować wyjazd firmowy latem z Base Camp?

Warto organizować wyjazdy firmowe integracyjne, to świetny sposób na aktywizację grupy. Base Camp pomoże ci zorganizować aktywności na świeżym powietrzu pełne adrenaliny. Aktywny wyjazd integracyjny to dobra propozycja dla firm, które na co dzień pracują biurowo. Czytaj dalej, jak chcesz dowiedzieć się, jak zorganizować letni wyjazd firmowy w góry z Base Camp.

Wyjazdy firmowe w góry latem czy zimą?

Wyjazdy integracyjne najlepiej jest organizować latem, oczywiście zima też ma swoje plusy, jednak naszym zdaniem Istebna ma dużo więcej do zaoferowania w cieplejsze dni. Co prawda podczas zimowego wyjazdu integracyjnego twój team może skorzystać z zabaw integracyjnych na śniegu, narciarstwa zjazdowego czy z kuligu, jednak latem atrakcji jest znacznie więcej. To również świetny czas ma piesze wędrówki po górach, marsze na orientację i ogólny relaks.

Jakie atrakcje na letnim wyjeździe dla firm w Istebnej?

Warto zorganizować wyjazd firmowy właśnie z nami. Mamy doświadczenie w prowadzeniu zabaw integracyjnych, nasz team building nie ma sobie równych. Po prostu wiemy, czego na wyjeździe integracyjnym firmowym nie może zabraknąć!

Paintball

Ciekawą atrakcją na wspólne spędzanie czasu na wyjeździe integracyjnym jest paintball. Pojedynek na kulki wyzwoli w was nieznane pokłady energii. Base Camp oferuje pole do gry w paintballa o naprawdę dużej powierzchni, bawić się można w labiryntach lub na otwartym polu z barykadami. Paintball to świetna propozycja na grę zespołową. Jeśli nie wiecie, jak grać, to spokojnie, przed wejściem na poligon zostaniecie dokładnie przeszkoleni przez instruktorów.

Park Linowy

Największą popularnością w Base Camp cieszy się park linowy. Posiadamy 4 trasy dla dorosłych o różnym stopniu trudności. Na terenie parku znajduje się ponad 40 przeszkód do pokonania, gwarantujemy rozrywkę na co najmniej 2 godziny! Odważni mogą przejść wszystkie trzy trasy: łatwą, średnią i trudną, a całość zakończyć, naszą ulubioną – trasą tyrolkową. Gdyby okazało się, że park linowy nie dostarczył wystarczającej ilości adrenaliny (w co, szczerze, wątpimy!) to na terenie parku znajduje się drzewo wspinaczkowe, które ma 18 metrów wysokości – rzućcie sobie wyzwanie i sprawdźcie, czy wejdziecie na sam szczyt.

Zabawy integracyjne

Jak wspomnieliśmy, zabawy integracyjne to coś, na czym się znamy. Zorganizujemy zabawy, które pozwolą wam się odstresować, ale też pomogą poznać waszych współpracowników z zupełnie innej strony. Najciekawsze zabawy, naszym zdaniem, to:

  • mega Twister,
  • potrójne spodnie i narty wieloosobowe,
  • mega Jenga,
  • skaczące rury,
  • drewniana wieża.

Strzelanie z łuku i wiatrówki

Na terenie naszego parku linowego możemy zorganizować także strzelanie z wiatrówki, z łuku lub markera paintball’owego. Odkryj w sobie snajpera! Strzelanie z łuku czy wiatrówki to świetna atrakcja, dla osób, które na co dzień są głodne przygód i adrenaliny. To dobra odskocznia od biurowego trybu życia.

Jak zorganizować nocleg na wyjeździe integracyjnym z Base Camp?

Wyjazd integracyjny można zorganizować na jeden dzień, jako tzw. away day. To będzie świetna propozycja dla firm, które chciałyby zorganizować tylko team building z zabawami lub chciałyby skorzystać z jednej atrakcji w Base Camp. Głodnym przygód proponujemy jednak nocleg. Mniejsze firmy mogą zarezerwować urokliwe górskie domki, to idealny sposób na integrację pracowników także po aktywnym spędzaniu czasu. Do dyspozycji jest także wiele hoteli, willi i pensjonatów w Istebnej.

Wyjazdy integracyjne to dobry sposób na zintegrowanie zespołu. Przeróżne zabawy i aktywności z pewnością zbliżą współpracowników do siebie.