Co robić podczas zimowych wyjazdów firmowych w góry?

Co robić podczas zimowych wyjazdów firmowych w góry?

Wyjazd integracyjny to doskonały sposób na to, by pracodawcy czy kadra zarządzająca mogli lepiej poznać pracowników. Tego typu wypady są również okazją do stworzenia lepszych relacji pomiędzy współpracownikami. Zgrany team to marzenie każdego pracodawcy. W dobrej atmosferze dobrze się pracuje, ale i osiąga lepsze wyniki w pracy. Są branże, które na wyjazd integracyjny mogą pozwolić sobie tylko w zimie. Wówczas najlepiej postawić na góry. Co robić? Jakie zimowe atrakcje zintegrują pracowników?

Wyjazdy firmowe w góry – dlaczego warto?

Wśród ofert na wyjazdy integracyjne dla firm znaleźć można różne pomysły na wypady. Najwięcej propozycji jest na lato, ewentualnie ciepłe wiosenne i letnie dni. Czy oznacza to, że zimowy wyjazd integracyjny nie będzie udany? Nic takiego! Wręcz przeciwnie. Może dostarczyć zupełnie innych doznań. Właśnie dlatego zimowe wyjazdy integracyjne w góry są wspaniałym pomysłem nie tylko dla przedstawicieli branż, które wyjechać mogą tylko w zimie, ale i dla wszystkich innych przedsiębiorstw, które szukają nowych przeżyć, które integrują. Góry w zimie prezentują się pięknie, ale i mają klimat, który sprzyja integrowaniu się przy kominku z kubkiem grzanego wina w ręce. Ale to nie jedyny scenariusz. Zimą w górach można zorganizować mnóstwo atrakcji, które pomogą w integracji.

Team building w górach

Każde dziecko wie, jak wiele radości daje zabawa w zimie na śniegu. Dorośli również mogą świetnie się bawić, wybierając team building w górach. Co to takiego? To zabawy integracyjne, które bazują na rywalizacji, ale i współpracy. Najczęściej dzielimy zespół na drużyny, które realizują różne zadania. Cała zabawa odbywa się na rozległym terenie, z którego roztacza się malowniczy zimowy, górski krajobraz. W tak pięknych, choć mroźnych, okolicznościach przyrody, odbywają się gry zespołowe i zabawy, które mają bawić, pozwolić zapomnieć o stresach dnia codziennego i zintegrować. Tego typu atrakcje są dla wszystkich grup wiekowych.

Zimowy paintball w górach podczas wyjazdu integracyjnego

Świetnym sposobem na integrację dzięki pracy zespołowej jest gra w paintball. Oferujemy wystrzałową zabawę, która, choć powoduje wzrost adrenaliny, to równocześnie zapewnia spadek stresu. Zimowy paintball to możliwość chowania się w śniegu, w specjalnie utworzonym labiryncie i przy barykadach. To zupełnie inna gra niż w lecie. Warto spróbować swoich sił w starciu na kulki.

Narciarskie wyjazdy firmowe

Firmowy zimowy wyjazd integracyjny to również okazja do jazdy na nartach. W Istebnej są świetnie przygotowane trasy zjazdowe i wyciągi. Wszyscy amatorzy nart zjazdowych z pewnością docenią Zagroń i Złoty Groń. A co z pracownikami, którzy nie potrafią jeździć na nartach? Nic straconego! Oferujemy profesjonalnego instruktora do nauki jazdy na nartach. Jak widać – wyjazd integracyjny w góry może być okazją do zdobycia nowych umiejętności.

Firmowe wyjazdy integracyjne w góry

Czy to wszystkie atrakcje, na jakie mogą liczyć osoby, które przyjadą do nas w ramach zimowego wyjazdu integracyjnego? Oczywiście, że nie! Zimą można u nas bawić się jeszcze na inne sposoby. Marsz na orientację w górach zimą? To doskonała okazja do sprawdzenia swojej spostrzegawczości, ale i odpoczynku na łonie natury. Aby zabawie nie było końca, możemy jeszcze zorganizować przejazd konnym kuligiem i/lub na skuterach śnieżnych. Jak widać – zimą w górach nie da się nudzić!