Co można robić zimą w górach? Jazda na nartach to nie wszystko

Co można robić zimą w górach? Jazda na nartach to nie wszystko

Wbrew pozorom zima może być bardzo przyjemna, szczególnie jeśli odpowiednio zaplanujesz swój czas. Z Base Camp Istebna możesz zorganizować zimowy kulig, zagrać w paintball, a nawet powspinać się w parku linowym. Sprawdź, co jeszcze można robić zimą w górach i znajdź coś dla siebie.

Nauka jazdy na nartach Istebna

Co można robić zimą w górach? Przede wszystkim jeździć na nartach! Tym bardziej że w Istebnej nie brakuje świetnie przygotowanych stoków, z którymi zaznajomi cię nasz doświadczony instruktor narciarstwa. Najpopularniejsze z nich to Zagroń i Złoty Groń, szerokie stoki, które przypadną do gustu zarówno doświadczonym narciarzom, jak i amatorom, zaczynającym swoją przygodę z tym sportem.

Jeśli należysz do tych drugich, pamiętaj, że naukę jazdy na nartach najlepiej rozpocząć pod okiem profesjonalisty. Doświadczony instruktor narciarstwa Istebna nie tylko zdradzi ci tajniki jazdy na nartach, ale też będzie dbał o twoje bezpieczeństwo podczas stawiania pierwszych kroków na stoku.

Zimowe marsze na orientację

A może wolisz nieco mniej ekstremalną rozrywkę? W Base Camp Istebna znajdzie się coś dla każdego. Zimowy marsz na orientację to idealny pomysł na spędzenie czasu w górach. Podczas tej rozrywki będziesz mógł wykazać się sprytem i sprawdzić swoją spostrzegawczość, a przy tym podziwiać ośnieżone, świerkowe lasy. Pamiętaj jednak, że piękna, zimowa aura, może cię łatwo zmylić… Marsz na orientację zimą to jeszcze większa dawka emocji!

Paintball zimą

Paintball to gra, która sprawdza się o każdej porze roku, a zimą może być jeszcze ciekawsza. Ślizganie się po lodzie, czołganie w błocie i celowanie z mokrej od śniegu lufy, która znacznie ogranicza celność, może się okazać dość trudne. Dzięki czemu ta gra zimą staje się jeszcze bardziej zacięta.

Paintball to świetny sposób na spędzenie czasu ze znajomymi w górach, na wyjazd integracyjny czy zimowy wieczór kawalerski. Rozgrywka nie tylko dostarczy ci mnóstwo emocji, ale też nauczy zdrowej rywalizacji i pracy w grupie.

paintball-zimą-co-robić-zimą-w-górach

Zimowe kuligi

Jeśli zima w górach kojarzy ci się głównie z kuligami, to dobrze trafiłeś. W Base Camp Istebna organizujemy je od zawsze tak samo – z klimatem. Konie, dzwonki, ognisko z pieczeniem kiełbasek, góralska kapela i tańce w środku lasu to tylko część atrakcji, które musisz sprawdzić. Kulig w górach to świetna zabawa i sposób na radosne spędzenie czasu z rodziną lub znajomymi w iście góralskim stylu.

Co jeszcze robić zimą w górach?

Miłośnicy mocnych wrażeń mogą również pomyśleć o parku linowym lub przejażdżce skuterem śnieżnym. Obie atrakcje gwarantują sporą dawkę adrenaliny i świetną zabawę. Wyprawa skuterami śnieżnymi w Base Camp Istebna organizowana jest we współpracy z zewnętrzną firmą i zależy od pogody. Z kolei jeśli zdecydujesz się na przejście parku linowego zimą, pamiętaj, że jest to dużo trudniejsze niż o innych porach roku. Dlatego ubierz się ciepło i uzbrój w cierpliwość, bo czeka cię naprawdę spore wyzwanie.